Využijte akční nabídku splátek!

ŽÁDEJTE O PŮJČKU

Vše o půjčce

Informace o půjčce

Informace o půjčce České spořitelnyZáruka stabilní banky je vždy pro klienty jistou výhodou. Česká spořitelna existuje už desítky let a za tu dobu přinesla klientům řadu zajímavých finančních produktů. Mezi nimi nechybí ani možnost půjčování peněz. V současné době se zvyšuje zájem hlavně o půjčky pro fyzické osoby v různých výších. Pozitivní zprávou je, že si můžete půjčit bez ručitelů a mnohdy i bez jiného zajištění. Výhody bankovní půjčky spočívají především v pevně stanovených úrocích, které se nezmění po celou dobu existence půjčky. Česká spořitelna taktéž nabízí sjednání půjčky online. Předem si určíte výši měsíční splátky a dobu splácení, poté stačí jen jedna návštěva pobočky kvůli podpisu smlouvy. Půjde o předem sjednanou schůzku v dohodnutém termínu.

Bankovní půjčka České spořitelny má své výhody

Půjčkou zaplatíte cokoliv

Půjčku od České spořitelny si oblíbí jedinci, kterým vadí sdělování účelu půjčky. Peníze je většinou dobré mít k dispozici na cokoliv, ne pouze na konkrétní účel. Máte jistotu, že Česká spořitelna nebude požadovat vyplnění účelu v úvěrové smlouvě.

Půjčka bez požadavku na ručitele

Bankovní půjčka je u České spořitelny k dispozici bez ručitelů. Díky tomu se nemusíte obávat, že vaše finanční plány krachnou, protože nemáte šanci získat vyhovujícího ručitele. Půjčka nevyžaduje ručitele a mnohdy ani jiné zajištění. K úspěšnému vyřízení půjčky potřebujete hlavně stálý příjem – zaměstnání, podnikání.

Nenáročné vyřízení půjčky z domova

Ano, stačí vám jenom internetové připojení a můžete si sjednat půjčku online. Obejdete tak zdlouhavé vyřizování půjčky, protože online způsob je rychlý a současně jednoduchý. V online formuláři doplníte požadované informace, mimo jiné i podle vás ideální výši splátek a dobu splácení. Půjčka od České spořitelny vám dovoluje skládat mimořádné splátky nebo celý úvěr zcela splatit předčasně. Do pobočky se musíte dostavit jenom k podpisu smlouvy – v předem dojednaném termínu.

Půjčka je výhodná, protože:

 • ji můžete platit až sedm let,
 • nepotřebujete ručitele,
 • jde o bezúčelovou půjčku,
 • peníze získáte jako hotovost, nebo převodem váš bankovní účet,
 • se dle vlastního uvážení pojistíte pro případy neschopnosti splácení,
 • se dle vlastního uvážení pojistíte pro případy neschopnosti splácení.

Požadavky na zájemce o půjčku

Půjčka České spořitelny je určena pro všechny plnoleté občany České republiky, kteří tady mají trvalý pobyt. O půjčku mohou žádat také cizinci s trvalým pobytem na území České republiky.

Co potřebujete ke sjednání půjčky?

 • 1Vyplníte online formulář a odešlete ho (stačí kliknutím). Dojde s sjednání osobní schůzky na pobočce – termín bude přizpůsoben vašim časovým možnostem.
 • 2Při osobní návštěvě na pobočce předložíte průkaz totožnosti – občanský průkaz, cestovní pas.
 • 3Zájemci o půjčku musí mít pravidelný příjem ze zaměstnání nebo z podnikání. V případě, že vám mzdy nechodí pravidelně na účet v České spořitelně, budete muset příjmy doložit.
 • 4Pokud jste podnikající osobou, musíte obstarat k půjčce doložení úředně potvrzeného daňového přiznání za uplynulý rok. Též budete potřebovat doklady o legalizaci vašeho podnikání.
 • 5Na pobočce České spořitelny osobně podepíšete smlouvu.